Euphoria

Vysoký obsah THC v čaji Tea of Mind 9.1.2017

Vážení odběratelé,
na základě šetření Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) bylo zjištěno, že v našem produktu Tea of Mind Relaxing and Smoothing Cannabis Tea with real cannabis sativa (konopný čaj porcovaný v nálevových sáčcích, v PP krabičce 1,5 g x 20 = 30 g, s datem minimální trvanlivosti 08.2016, výrobní šarže L0002 A) je vysoká koncentrace THC, která překračuje 10ti násobně maximální povolené množství.
 
SZPI naměřila hodnotu THC 67,1 mg/kg a CBD 531 mg/kg.
 
Žádáme naše odběratele o kontrolu právě prodávané šarže. V případě nálezu výše specifikované potraviny nás prosíme neprodleně kontaktujte.
 
Děkujeme

 • Kvalita

  Vynikající kombinace 8 – 11 bylin je macerována ve velejemném alkoholu dle 90 let starého rodinného receptu. Naše absinty jsou 100% přírodní a bez přídavku umělých barviv, anebo aditiv.

  více
 • Design

  Naším cílem je dosáhnout vynikající kombinace kvality, ceny a designu. Všechny naše produkty jsou nabízeny v krásné a jedinečné lahvi se zdobnou etiketou a větvičkou pelyňku uvnitř.

  více
 • Cena

  Přestože nabízíme absinty prémiové kvality, nabízíme naše produkty za velice konkurenceschopné ceny, což nám umožňuje dosáhnout vedoucího postavení na trhu. Naše ceny jsou výsledkem průzkumu trhu. Naším cílem je nabídnout lepší kvalitu a lepší design za lepší cenu než konkurence.

  více

Recept dne

B-55

Začněte naléváním kávového likéru na dno panákové sklenice. Následně pomalu pomocí lžičky nalévejte na vrch kávového likéru irský krémový likér Bailey’s. Postupujte pomalu, aby se likéry nesmíchaly. To stejné proveďte i s absintem, který opatrně nalijte na vrch krémového likéru. Absint zapalte a užijte si koktejl nazývaný Absintová B-55.

více

Facebook

2013 Copyright by Absinth.cz | Support for your websites | Change cookies preferences

Pokud chcete prodávat Absinth u Vás
kontaktujte nás

Euphoria

Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete, že je Vám více než 18 let.