Euphoria

 • Kvalita

  Vynikající kombinace 8 – 11 bylin je macerována ve velejemném alkoholu dle 90 let starého rodinného receptu. Naše absinty jsou 100% přírodní a bez přídavku umělých barviv, anebo aditiv.

  více
 • Design

  Naším cílem je dosáhnout vynikající kombinace kvality, ceny a designu. Všechny naše produkty jsou nabízeny v krásné a jedinečné lahvi se zdobnou etiketou a větvičkou pelyňku uvnitř.

  více
 • Cena

  Přestože nabízíme absinty prémiové kvality, nabízíme naše produkty za velice konkurenceschopné ceny, což nám umožňuje dosáhnout vedoucího postavení na trhu. Naše ceny jsou výsledkem průzkumu trhu. Naším cílem je nabídnout lepší kvalitu a lepší design za lepší cenu než konkurence.

  více

Novinky

Vysoký obsah THC v čaji Tea of Mind 9.1.2017

Čaj Tea of Mind stahujeme od svých odběratelů z důvodu obsahu nadlimitního množství THC 67,1 mg/kg. Obsah CBD byl naměřen 531 mg/kg.

Euphoria Cannabis Beer in new design CZ 28.1.2013

We have innovated the design of our Euphoria Cannabis Beer. New wrap imitates a joint and shows its craftsmanship.

News from gallery CZ 7.1.2013

Our fairy is all over Prague

více

O nás

V roce 1920 založil Albín Hill v Brušperku u Ostravy likérku, která nesla jeho jméno, a která pod vedením svého zakladatele v mladém československém státě úspěšně vyráběla vlastní likéry a lihoviny. Pokračovatel rodu Radomil Hill se narodil v roce 1924. Jedinečný likérnický talent podpořil studiem na likérnické škole v Praze. V té době byly v Evropě pouze tři školy tohoto typu – v Paříži, Berlíně a Praze.

více

Facebook

2013 Copyright by Absinth.cz | Support for your websites | Change cookies preferences

Pokud chcete prodávat Absinth u Vás
kontaktujte nás

Euphoria

Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete, že je Vám více než 18 let.